Zarejestruj się na naszym forum graficznym już dziś, a dostaniesz od nas wspaniały prezent w postaci prenumeraty wyjątkowego magazynu graficznego, w którym co miesiąc dostaniesz płytę CD gratis z najnowszymi programami, dodatkami oraz gadżetami graficznymi. Forum graficzne sGrafik.info powstało zaledwie dwa miesiące temu, a już mamy ponad tysiąc forumowiczów i mamy nadzieję, że liczba ta będzie wciąż rosła, natomiast liczba prezentów w postaci magazynu graficznego jest oczywiście ograniczona i mogą jeszcze popłynąć tylko do dwustu pierwszych osób, które zarejestrują się na naszym forum.

Koszt rejestracji oraz comiesięcznego uczestnictwa w naszym profesjonalnym forum graficznym to jedyne 1,99 złotego, a korzyści jest niezmiernie dużo. Po pierwsze fachowa i profesjonalna obsługa, po drugie wiele prezentów oraz programów graficznych, które w pracy profesjonalnych grafików są niezbędne, po trzecie odpowiedz na każde nurtujące pytanie związane z grafiką w przeciągu dwudziestu czterech godzin przez profesjonalnego, zawodowego grafika, który pracuje jako wykładowca na uczelni wyższej w warszawie.

Zapraszamy bardzo serdecznie do rejestracji i korzystania z wszelkich dóbr jakie oferuje nasz polskie forum graficzne, które jest stworzone przez grafików i dla grafików komputerowych, aby życie grafika było prostsze.