Nie przegap

Wszystko nt. biorezonansu

Przez: Michał Krupiecki na 7 sierpnia 2018

Biorezonans jest to metoda mająca związek z filozofią medycyny chińskiej. Twórcami tej medycyny są Franz Morell i Erisch Rush. To właśnie oni są twórcami metody MORA, wykorzystuje się w niej wibracje elektromagnetyczne, dzięki którym można diagnozować i leczyć wiele chorób. Kanały energetyczne stosuje się w trakcie rezonansu do regulacji pracy całego organizmu. Wszystkie nasze organy i cały układ wewnętrzny ma pewien potencjał energetyczny. W trakcie zachorowania potencjał ten zmienia się, jest to bardzo widoczne, zwłaszcza gdy w organizmie zalegają toksyny. Za pomocą w pełni profesjonalnego sprzętu możliwe jest wykrycie i przeanalizowanie zmian, a także pobudzenie organizmu, aby znów posiadał prawidłową równowagę energetyczną.

W jaki sposób wygląda terapia biorezonansowa?

W trakcie terapii biorezonansowej przez ciało przepuszczany jest prąd, który zostaje wytworzony przez specjalną maszynę. Określone częstotliwości biorezonansu mają za zadanie zabić konkretne patogeny. Częstotliwości zostały określone przez pewne towarzystwa, aby cała terapia odniosła widoczne efekty, w trakcie jej przebiegania należy korzystać z różnych częstotliwości i często je zmieniać. Jedna częstotliwość nie powinno być wykorzystywana dłużej niż 3 minuty. Bardzo istotne jest to, aby pacjent w trakcie terapii pił dostateczną ilość wody, które wypłukuje z organizmu wszelkie zalegające toksyny. Toksyny te tworzą się na skutek rozpadów patogenów. Warto również przyjmować suplementy diety, aby zniwelować ryzyko niedoborów minerałów i witamin. Należy również zachować wysoką aktywność fizyczną.

Co można zdiagnozować w trakcie użycia biorezonansu?

Przy pomocy biorezonansu można wykonać między innymi:

  • test na obciążenia promieniowaniem geopatycznym
  • test na obecność pasożytów
  • test alergenów i wszelkich substancji nietolerowanych przez organizm
  • test na niedobory i nadmiary mikroelementów w organizmie
  • analizę układu pokarmowego

Zalety biorezonansu to:

  • brak jakichkolwiek skutków ubocznych
  • metoda ta oddziałuje bezpośrednio w patogeny chorobotwórcze, a nie wpływa niekorzystnie na florę bakteryjną w przeciwieństwie do antybiotyków
  • z jej pomocą można zdiagnozować wiele różnych chorób oraz infekcji
  • jest nieinwazyjna oraz bezbolesna

Terapia przy użyciu biorezonansu może być bardzo pomocna w celu leczenia nieprawidłowej pracy układu krążenia. Stosuje się ją także przy zaburzeniach energetycznych w organizmie. Stosuje się ją również profilaktycznie, aby zmniejszyć częstotliwość infekcji, podnieść odporność całego organizmu. Nie niesie ona ze sobą żadnych skutków ubocznych. Przyspiesza czas w jakim pacjenci powracają do zdrowia po trudnych zabiegach operacyjnych.

p>

Więcej informacji na stronie: biorezonans Łódź – Bioanna

O Michał Krupiecki

Kocham pisać artykuły o wszystkim !