Powstał nowy program do tworzenia tapet na pulpit. Jego główna zaletą jest bardzo prosta obsługa oraz wiele gotowych możliwości do zastosowania na tapety na pulpit oraz inne rysunki graficzne. Wystarczy bowiem edytować odpowiednie zdjęcie w tymże programie, a następnie można nakładać na niego poszczególne warstwy grafiki, dzięki którym tapeta na pulpit nabiera kolorów i staje się niepowtarzalnym dziełem graficznym.

Program do tworzenia tapet na pulpit jest do ściągnięcia za darmo w serwisie dobreprogramy.pl, oraz na innych serwisach z darmowymi i dobrymi programami graficznymi. Chcemy wam ten program zaproponować do tworzenia niepowtarzalnej grafiki, nie tylko do komponowania tapet na pulpit. Mamy nadzieję, ze z naszej propozycji skorzystają zarówno laicy graficzni, gdyż program jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, jak również znawcy komputerowi, którzy docenią efekty specjalne i efekt końcowy danej grafiki. Sama tapeta na pulpit zaś wygląda jak profesjonalny obraz graficzny wykonany przez profesjonalnego grafika komputerowego.

Zachęcamy zatem wszystkich internautów do ściągania, poznawania oraz tworzenia tapet na pulpit w naszym najnowszym, darmowym programie komputerowym o nazwie „grafa tapetowa”.