Wraz z wydawnictwem Laura, które od lat zajmuje się wydawaniem poradników nie tylko kulinarnych, pragniemy ogłosić konkurs na najlepszy przepis kulinarny, który nie będzie z nikąd spisany, lecz stworzony zupełnie samodzielnie. Na podstawie wszystkich nadesłanych przepisów kulinarnych, wybierzemy pięćdziesiąt najlepszych i wydamy kolejny poradnik, tym razem zatytułowany poradnik kulinarny czytelników, w którym znajdą się właśnie przepisy kulinarne naszych czytelników.

Propozycja wydania nowego poradnika napisanego przez i dla czytelników powstała od samego właściciela wydawnictwa Laura, który sam napisał i opublikował wiele przepisów kulinarnych i pragnie pomóc naszym czytelnikom w odkryciu ich ukrytych talentów oraz ujawnieniu ich w świetle dziennym. Zapraszamy zatem wszystkie osoby chętne do podsyłania nam przepisów kulinarnych wraz ze zdjęciami, a najlepsze prace zostaną opublikowane w najnowszej książce kulinarnej naszego wydawnictwa.

Mamy nadzieję iż publikacja zostanie napisana i wydana w przeciągu roku, a redaktorzy poszczególnych przepisów kulinarnych oczywiście zostania nagrodzeni dyplomem, wydaniem książki kucharskiej oraz nagrodą pieniężną w wysokości 1000 złotych.