Na naszym forum możecie poznać tajniki grafiki

Przez: Michał Krupiecki na 18 maja 2014

Stworzyliśmy dla wszystkich grafików nowe forum graficzne, na którym między innymi przeprowadzamy wirtualne szkolenia oraz porady związane z poszczególnymi zagadnieniami graficznymi. Dzięki rejestracji oraz logowaniu się na naszym forum graficznym, możecie poznać wszelkie tajniki grafiki, ściągnąć darmowe programy graficzne, porozmawiać z ekspertami z dziedziny grafiki oraz nauczyć się zawodu grafika komputerowego od podstaw.164185_teczowy_dym_fraktal_grafika

Nasze forum graficzne bowiem równi się od innych właśnie tym, ze przeprowadzamy bezpośrednie szkolenia bezpłatne dla wszystkich naszych forumowiczów i pomagamy im w borykaniu się z codziennymi problemami związanymi z wiedzą i praktyka graficzną. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż wielu grafików komputerowych jest samoukami i dlatego udzielamy możliwości porad od najlepszych ekspertów, którzy swojego zawodu uczyli się w szkole oraz na studiach.

W ramach naszego serwisu jest również możliwość prenumeraty gazety graficznej, w której również znajdują się bardzo cenne wiadomości oraz porady, a cena gazety jest wyjątkowo niska i wynosi jedynie jeden złotych na tydzień. Osoby za subskrybowane dostaną od nas prezent w postaci e-booka pod tytułem „z grafiką za pan brat”.

O Michał Krupiecki

Kocham pisać artykuły o wszystkim !