Zorganizowanie przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie. Zarówno państwu młodym jak i ich rodzicom zależy na tym, aby ten dzień był idealny i niezapomniany. W ostatnich latach modne stało się zapewnianie atrakcji dla gości. W formie podziękowania lub zamiast popularnych ma polskich weselach oczepin para młoda organizuje coś, co może uprzyjemnić i dodatkowo uatrakcyjnić imprezę weselną.

Modne było już organizowanie wszelkiego rodzaju pokazów tańca, sztucznych ogni, występów gwiazd. Branża ślubna i rozrywkowa są w tej materii niemalże nieograniczone. jednak każda z par poszukuje czegoś nowego, ciekawego czym będzie mogła sprawić dodatkową zabawę rodzinie i przyjaciołom. Ale skoro prawie wszystko już było to czym można jeszcze zaskoczyć weselnych gości?

Jaką atrakcję najlepiej jest zorganizować, aby nasze wesele zostało zapamiętane na bardzo długie lata przez wszystkich bawiących się na nim weselu? Ostatnio coraz częściej na tego typu przyjęciach pojawia się fotobudka. Goście niczym na amerykańskich filmach wchodzą do kabiny i strojąc różne miny robią sobie zdjęcia na pamiątkę. Zdarza się że pomysłowość organizatora tej atrakcji też potrafi zaskoczyć. Czasami trzeba założyć na siebie jakiś śmieszny gadżet np.kapelusz, koronę, wąsy lub brodę, okulary. Taka zabawna forma najczęściej owocuje tym, że goście jeszcze chętniej biorą udział w zabawie.

Automaty do zdjęć mają jeszcze jedną nieocenioną zaletę. Stanowią doskonałą pamiątkę zarówno dla młodej pary jak i gości weselnych. Zdjęcia robione są w dwóch egzemplarzach i jedna odbitka pozostaje na pamiątkę dla osoby uwiecznionej na fotografii, a drugą należy wkleić wraz z życzeniami dla państwa młodych. Dodatkowo jest to niepowtarzalna okazja aby sfotografować się ze wszystkimi członkami rodziny lub osobami, które rzadko mamy okazję widywać. Dlatego właśnie fotobudki cieszą się tak dużą popularnością. Po latach oglądając w albumie zdjęcia babci lub cioci z przyprawionymi wąsami lub kuzyna w zabawnych okularach można nie tylko przypomnieć sobie ten wyjątkowy dzień ale także doskonale się bawić.

Coraz więcej firm zajmujących się na co dzień organizacją przyjęć weselnych oferuje automaty do zdjęć jako atrakcję mającą dodatkowo uprzyjemnić organizowaną imprezę. Również firm specjalizujących się w wynajmie fotobudek przybywa na rynku, a jedną z nich jest Fotobudka Uwaga Leci Ptaszek – www.uwagaleciptaszek.pl. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem fotobudka to pomysł dzięki któremu zarówno młodzież jak o starsi uczestnicy impreza będą mogli doskonale się bawić i zachowają pamiątkę na długie lata.