Mazury to wyjątkowy region geograficzno-kulturowy, który znajduje się w północno-wschodniej Polsce. Jest powszechnie znany ze względu na swoje piękne jeziora, czyste powietrze oraz liczne atrakcje dla turystów. W tym pędzącym świecie ciężko wyrwać się na dłuższe wakacje, lecz pewną opcją zawsze pozostaje weekend. Ten właśnie czas można fantastycznie spędzić na Mazurach, kwaterując się w wygodnych i oferujących liczne dogodności hotelach.

Jednym z nich jest Hotel Mazurskie Marzenie. W nim każdy znajdzie coś dla siebie – single, pary, rodziny z dziećmi, osoby starsze. Hotel przygotował specjalną ofertę spędzenia romantycznego weekendu we dwoje, a także możliwość przeżycia niezapomnianych chwil z dziećmi. Odnajdą się tutaj również wszyscy miłośnicy przyrody oraz różnych form aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji gości udostępniono kort tenisowy, boiska do piłki nożnej i siatkówki, bilard, saunę, siłownię oraz  sprzęt wodny (łódki, kajaki i rowery wodne).

Dla pragnących spędzić weekend w niepowtarzalnym klimacie XVI-wiecznego gotyckiego zamku idealną ofertę przygotował Zamek Ryn. W specjalnym pakiecie zawierają się 2 noclegi w komnacie zamkowej w wybranej części Zamku (ewentualnie pokoju w Willi pod Zamkiem lub Gościńcu Ryński Młyn), powitalny poczęstunek w pokoju, 2 wyśmienite śniadania w restauracji, 2 obiadokolacje przy blasku świec, a także wstęp do Centrum Rekreacji w zamkowych podziemiach (basen, sauna, jacuzzi, sala fitness).

Szczęśliwe chwile wśród najbliższych obiecuje Hotel Miłomłyn Zdrój.  Swoim gościom zapewniają pyszną domową kuchnię, wspaniałą rodzinną atmosferę, doskonałe warunki do wypoczynku i niezapomniane wspomnienia. W specjalnym pakiecie weekend świąteczny oferują 2 noclegi w komfortowych pokojach, posiłki w formie bufetów szwedzkich z uroczystym śniadaniem wielkanocnym, muzyczną zabawę z wielkanocnym zajączkiem oraz zabiegi relaksacyjne (masaż relaksacyjny i magnetostymulacja). Dla aktywnych proponują instruktaż Nordic Walking, Aqua aerobic i zajęcia „Świat Tańca” z instruktorem. Specjalnie dla dzieci przygotowano atrakcyjny plac zabaw oraz piaskownicę odkrywców „Odkop Dinozaura”.

Wyjątkowy weekendowy wypoczynek w gronie przyjaciół czy rodziny? Taką ofertę – www.mazurskiraj.pl/oferty/czerwcowka-na-mazurach na długi weekend czerwcowy na Mazurach znajdziemy w hotelu Mazurski Raj. Świetna kuchnia, masa różnorodnej rozrywki, żagle, korty tenisowe czy zabiegi SPA tym właśnie kusi nas hotel Mazurski Raj, znajdujący się nad samym jeziorem Bełdany. Miejsce idealne na relaks. Cisza, spokój i przepiękna przyroda, czyli lasy i jeziora. Taka aura każdego potrafi wprowadzić w znakomity nastrój.

Sposobów spędzenia weekendu w hotelach mazurskich jest naprawdę wiele, poza wymienionymi można znaleźć jeszcze masę innych interesujących ofert. To tylko potwierdza fakt, że Mazury stanowią idealne miejsce do weekendowego wypoczynku od codzienności w wygodnych warunkach i kontakcie z naturą.