W tym miesiącu do naszej gazety komputerowej dołączamy wspaniały dodatek na płycie CD w postaci różnorodnych tapet na pulpit. Płyta ma na celu rozpowszechnienie mody na niepowtarzalne i niekonwencjonalne tapety na pulpit, aby na ekranach użytkowników komputerów stacjonarnych oraz przenośnych widniały inne tapety na pulpit, niż te dołączone wraz z systemem Windows.

Każdy ma bowiem swoje osobiste zainteresowania i hobby i może je również przedstawiać za pomocą własnej, oryginalnej tapety na pulpit. Jedni wolą krajobrazy, inni zwierzęta, a jeszcze inni mają hobby związane z samochodami czy motorami. Na naszej płycie CD znajduje się przeszło tysiąc tapet na pulpit do zastosowania, przy czym są one podzielone na poszczególne kategorie i podkategorie, na przykład dla mężczyzn oraz dla kobiet, dla miłośników przyrody, dla fanów grafiki kosmicznej itd.

Dzięki zastosowaniu tapety na pulpit z naszej płyty macie pewność, iż żaden wirus nie wkradnie się do waszego komputera, a dodatkowo na płycie CD jest zainstalowane oprogramowanie antywirusowe do grafiki we wszystkich formatach, które uruchamia się automatycznie po włączeniu płyty i sprawdza cały komputer w wyszukiwaniu wszelkich wirusów za grafice, czyli również na tapetach na pulpit.