Nie przegap

Atrakcje weselne na najwyższym poziomie

Przez: Michał Krupiecki na 16 sierpnia 2017

Kiedy myślimy o naszym weselu, wyobrażamy sobie niesamowite atrakcje, które zachwycą wszystkich gości i sprawią, że ta noc będzie niezapomniana. Na szczęście, istnieje naprawdę dużo, różnych opcji i propozycji, które urozmaicą zabawę.

Bardzo efektowną i przepyszną atrakcją, są czekoladowe i alkoholowe fontanny dostępne w usługach na modnewesele.com. Na pewno każdy z nas widział je na filmach romantycznych w telewizji. Wyglądają olśniewająco, a dodatkowo dobrze smakują. Jest to niezwykle elegancji dodatek, który nada naszemu weselu klasy i stylu. Możemy wybierać, spośród wielu smaków, kolorów i zapachów. Interesuje Cię fontanna z szampanem? Nic prostszego. Czekolada gorzka? Wszystko jest możliwe.

Stół wiejski, to propozycja dla wielbicieli swojskiego stylu. Furorę zdobywają wyroby domowe, takie jak kiełbasy, szynki, sery a nawet smalec i ogórki kiszone. Pochodzące z dobrego, lokalnego i sprawdzonego źródła, mogą być nie lada atrakcją na weselu i gratką dla smakoszy.

Kolejnym pomysłem na udane wesele jest zatrudnienie ekipy barmańskiej. Świetnie przeszkoleni, znający się na dobrych trunkach barmani, mogą urządzić niesamowity pokaz sztuki, przygotowując zaskakujące, niestandardowe i niespotykane drinki specjalnie dla gości. Wybuchowe martini? A może drink z palemką? To wszystko jest w zasięgu ręki.

Księga gości to propozycja dla romantyków, którzy lubią wspominać i zachowywać chwile na kartkach. Nasi najbliżsi mogą napisać nam kilka dobrych rad czy słów otuchy, co da nam się na kolejne lata. Będzie to niezwykłą pamiątką dla nas, ale także dla naszych przyszłych dzieci. Modnym dodatkiem do księgi gości, może być aparat typu polaroid, który w szybki sposób uchwyci wizerunek naszych gości i stanowić będzie dodatek do wpisanych życzeń.

Każdy z nas słyszał też o fotobudce, opcja wywołania od ręki śmiesznych zdjęć z rekwizytami, jest strzałem w dziesiątkę na każdej imprezie, a także świetną pamiątką. Istnieje wiele firm oferujących swoje usługi i szeroką gamę rekwizytów, które nadadzą zdjęciom niesamowitego uroku.

O Michał Krupiecki

Kocham pisać artykuły o wszystkim !